TENTANG KITA

Terobosan

  • Shenzhen Hi-Optel
  • Shenzhen Hi-Optel1
  • Kilang Shenzhen Hi-Optel

Hi-Optel

PENGENALAN

Teknologi Hi-optel memfokuskan pada transceiver optik dan komponen optik R&D, pembuatan dan jualan.Ia menyediakan produk siri penuh yang meliputi kadar data daripada 155Mb/s hingga 400Gb/s, termasuk QSFP-DD, QSFP56, QSFP28, QSFP+, SFP+, SFP dll. Ia memberi perkhidmatan kepada pelanggan termasuk syarikat telekomunikasi, pusat data, entiti kerajaan, pembekal perkhidmatan rangkaian dan hab pengangkutan.Produk memasuki lebih daripada 80 negara di seluruh dunia dengan reputasi yang hebat.

  • -
    Ditubuhkan pada tahun 1999
  • -
    23 tahun pengalaman
  • -+
    EKSPORT KE LEBIH DARI 80 NEGARA
  • -+
    Lebih daripada 500 pekerja

produk

Inovasi

  • Modul 10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m Hi-Optel HSFP10-3831

    10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m Hi-Optel HSFP10-3831...

    Penerangan Jenis gentian Jalur lebar modal minimum @ 850 nm (MHz●km) Kendalian (meter) 62.5um MMF 160 2 hingga 26 200 2 hingga 33 50um MMF 400 2 hingga 66 500 2 hingga 82 2000 2 hingga SR300 Julat Operasi untuk SFP setiap Jenis Gentian Optik Transceiver terdiri daripada dua bahagian: Pemancar VCSEL 850nm berprestasi tinggi dan PIN sensitiviti tinggi yang disepadukan dengan TIA.Penerima.Gambar rajah blok transceiver optik HSFP10-3831 SFP+ ditunjukkan di bawah ● Parama Penilaian Maksimum Mutlak...

  • 10GBASE-LR SFP+1310nm 10km Hi-Optel HSFP10-2323 modul

    10GBASE-LR SFP+1310nm 10km Hi-Optel HSFP10-2323...

    Penerangan Transceiver terdiri daripada dua bahagian: Prestasi tinggi 1310nm DFB Laser, Pemancar dan PIN kepekaan tinggi yang disepadukan dengan TIA.Penerima.Gambar rajah blok transceiver optik HSFP10-2323 SFP+ ditunjukkan di bawah.Modul boleh pasang panas ke dalam penyambung 20-pin.Antara muka elektrik berkelajuan tinggi adalah berdasarkan logik voltan rendah, dengan galangan pembezaan 100 Ohms nominal dan AC digabungkan dalam modul.Output optik boleh dilumpuhkan oleh logik LVTTL high-le...

  • 10GBASE-ER SFP+ 1550nm 40km Hi-Optel HSFP10-1541 modul

    10GBASE-ER SFP+ 1550nm 40km Hi-Optel HSFP10-154...

    Perihalan Impedans input pemancar dan output penerima ialah pembezaan 100 Ohms.Talian data berganding AC secara dalaman.Modul ini menyediakan penamatan pembezaan dan mengurangkan perbezaan ke penukaran mod biasa untuk penamatan isyarat kualiti dan EMI rendah.Pemancar menukarkan data elektrik PECL atau CML bersiri 10Gbit/s kepada data optik bersiri yang mematuhi piawaian 10GBASE-ER.Disable Transmit Disable (Tx_Dis) yang serasi dengan pengumpul terbuka disediakan.Logik "1," atau...

  • 10GBASE-T SFP+ Tembaga RJ-45 30m Hi-Optel modul HTSFP-XG-1111TF

    10GBASE-T SFP+ Tembaga RJ-45 30m Hi-Optel HTSFP-...

    Perihalan HTSFP-XG-1111TF menyokong mod rundingan Auto SGMII kepada Copper .mematuhi piawaian Gigabit Ethernet dan 1000BASE-T seperti yang dinyatakan dalam IEEE 802. 3-2012 dan IEEE 802.3ab, yang menyokong 10/100/1000Base-T Copper kadar data sehingga 100 meter menjangkau pada kabel kategori 5 pasangan terpintal.HTSFP-XG-1111TF menyediakan maklumat ID bersiri standard yang mematuhi SFP MSA, yang boleh diakses dengan alamat A0h melalui protokol CMOS EEPROM bersiri 2 wayar.IC fizikal juga boleh ...

BERITA

Servis Didahulukan