Hi-optel
Teknologi Hi-optel memfokuskan pada transceiver optik dan komponen optik R&D, pembuatan dan jualan.Ia menyediakan produk siri penuh yang meliputi kadar data daripada 155Mb/s hingga 400Gb/s, termasuk QSFP-DD, QSFP56, QSFP28, QSFP10, SFP+, SFP dll.

Produk 100G

  • 100GBASE-SR4 QSFP28 850nm 100m Hi-Optel Modul HQSFP28-381

    100GBASE-SR4 QSFP28 850nm 100m Hi-Optel Modul HQSFP28-381

    Modul QSFP28 SR4 ialah modul transceiver optik 100Gb/s untuk aplikasi komunikasi optik bersiri, reka bentuknya mematuhi 100GBASE-SR4 standard IEEE P802.3ba, dan jarak penghantaran sehingga 70m pada OM3 MMF dan 100m pada OM4 MMF.Fungsi diagnostik digital tersedia melalui antara muka I2C seperti yang ditentukan oleh SFF-8436 QSFP+ MSA.

  • 100GBASE-LR4 QSFP28 1310nm 10km Hi-Optel modul HQSFP28-2L2

    100GBASE-LR4 QSFP28 1310nm 10km Hi-Optel modul HQSFP28-2L2

    Modul HQSFP28-2L2 adalah untuk digunakan dalam 100 pautan Gigabit Ethernet melalui gentian mod tunggal.Mereka mematuhi QSFP28 MSA dan IEEE 802.3bm 100GBASE-LR4 dan CAUI-4.Digital peringkat modulfungsi diagnostik tersedia melalui antara muka I2C, seperti yang ditentukan oleh QSFP+ MSA.Transceiver optik adalah mematuhi Arahan RoHS 2011/65/EU.

  • 100GBASE-PSM4 QSFP28 1310nm 2km Hi-Optel modul HQSFP28-832

    100GBASE-PSM4 QSFP28 1310nm 2km Hi-Optel modul HQSFP28-832

    Transceiver optik 100GE PSM4 2km QSFP28 direka untuk digunakan dalam pautan Ethernet 100-Gigabit sehingga 2km pada Gentian Mod Tunggal (SMF).Ia mematuhi QSFP28 MSA, PSM4 MSA dan bahagian IEEE 802.3bm.Fungsi diagnostik digital tersedia melalui antara muka I2C, seperti yang ditentukan oleh QSFP28 MSA.

  • 100GBASE-CWDM4 QSFP28 1310nm 2km Hi-Optel modul HQSFP28-6C2

    100GBASE-CWDM4 QSFP28 1310nm 2km Hi-Optel modul HQSFP28-6C2

    Modul QSFP28 CWDM4 ialah modul transceiver optikal 100Gb/s untuk aplikasi komunikasi optik bersiri.Reka bentuk ini mematuhi piawaian IEEE P802.3bm, dan jarak penghantaran sehingga 2Km pada G.652 SMF.Fungsi diagnostik digital tersedia melalui antara muka I2C seperti yang ditentukan oleh SFF-8436 QSFP+ MSA.

  • 100GBASE-SR4 QSFP28 850nm 100m Hi-Optel Modul HQSFP28-381

    100GBASE-SR4 QSFP28 850nm 100m Hi-Optel Modul HQSFP28-381

    Modul QSFP28 SR4 ialah modul transceiver optik 100Gb/s untuk aplikasi komunikasi optik bersiri, reka bentuknya mematuhi 100GBASE-SR4 standard IEEE P802.3ba, dan jarak penghantaran sehingga 70m pada OM3 MMF dan 100m pada OM4 MMF.Fungsi diagnostik digital tersedia melalui antara muka I2C seperti yang ditentukan oleh SFF-8436 QSFP+ MSA.