Hi-optel
Teknologi Hi-optel memfokuskan pada transceiver optik dan komponen optik R&D, pembuatan dan jualan.Ia menyediakan produk siri penuh yang meliputi kadar data daripada 155Mb/s hingga 400Gb/s, termasuk QSFP-DD, QSFP56, QSFP28, QSFP10, SFP+, SFP dll.

Produk 400G

  • 400G QSFP-DD DR4 Pemindah Optik HQSFPDD-1L2 1310nm EML,PIN, 0~70℃

    400G QSFP-DD DR4 Pemindah Optik HQSFPDD-1L2 1310nm EML,PIN, 0~70℃

    Ciri-ciri ● QSFP-DD MSA rev 5.1 compliant l ● 802.3bs compliant ● QSFP-DD-CMIS-rev4p0 ● 400GE DR4 Specification compliant ● 8 x 53.125 Gbit/s PAM4 electrical compliant (400GAUI-8) ● Maximum package Non-herumtic penggunaan kuasa 12 W ● Penyambung MPO ● Kadar bit agregat 425 Gbit/s ● Penghantaran sehingga 500 m pada gentian mod tunggal dengan FEC ● Suhu kes pengendalian: 0℃~70℃l ● Bekalan kuasa 3.3 V tunggal ● mematuhi RoHS-2 Aplikasi ● Rangkaian pusat data Penerangan Umum...