2.5GBASE-LR 1310nm 10km Hi-Optel HSFP-48-2322S-22F modul

Penerangan Ringkas:

Pakej Berbilang Sumber dengan Penyambung LC Dupleks

Pautan Data Sehingga 2.5Gb/s

Sehingga 15km pada 9/125µm SMF

Bekalan Kuasa +3.3V Tunggal

Hot-Pluggable

Mematuhi Spesifikasi untuk ITU-T G.957, G.958

Keselamatan Mata Direka untuk Memenuhi Kelas Laser1, Mematuhi IEC60825

Antara Muka Pemantauan Mematuhi SFF-8472


Butiran Produk

Tag Produk

ciri-ciri

● Pakej Berbilang Sumber dengan Penyambung LC Dupleks
● Sehingga 2.5Gb/s Pautan Data
● Sehingga 15km pada 9/125µm SMF
● Bekalan Kuasa +3.3V Tunggal
● Boleh Palam Panas
● Mematuhi Spesifikasi untuk ITU-T G.957, G.958
● Keselamatan Mata Direka untuk Memenuhi Kelas Laser1, Mematuhi IEC60825
● Antara Muka Pemantauan Mematuhi SFF-8472
● Mematuhi Bellcore TA-NWT-000983
● Suhu Kes Operasi -40℃~+85℃
● Produk Mematuhi RoHS

2.5GBASE-LR

Aplikasi

● STM-16
● Saluran gentian
● Rangkaian Metro/Akses
● Pautan Optik Lain

Spesifikasi

Ciri-ciri Elektrik dan Optik: (Keadaan: Ta=TOP)

Parameter

Simbol

Min.

tipikal

Maks.

Unit

Volt Input Berbeza Pemancar

+/-TX_DAT

200

 

2400

mV ms

Arus Bekalan

ICC

 

160

350

mA

Tx_Disable Voltan Input – Rendah

VIL

0

 

0.8

V

Tx_Disable Voltan Input – Tinggi

VIH

2.0

 

Vcc

V

Tx_Fault Voltan Keluaran – Rendah

VOL

0

 

0.8

V

Tx_Fault Voltan Keluaran – Tinggi

VOH

2.0

 

Vcc

V

Volt Keluaran Pembezaan Penerima

+/-RX_DAT

400

 

1400

mV ms

Voltan Keluaran Rx_LOS- Rendah

VOL

0

 

0.8

V

Voltan Keluaran Rx_LOS- Tinggi

VOH

2.0

 

Vcc

V

Pemancar:

Parameter

Simbol

Min.

tipikal

Maks.

Unit

Kadar Data

B

-

2.5

-

Gb/s

Panjang Gelombang Tengah

λc

1260

1310

1360

nm

Lebar Spektrum Keluaran

△λ(-20dB)

-

-

1

nm

Parameter

Simbol

Min.

tipikal

Maks.

Unit

Nisbah Penindasan Mod Sisi

SMSR

30

 

 

dB

Kuasa Keluaran Purata*Nota1

Po

-5

-

0

dBm

Nisbah Kepupusan*Nota2

ER

8.2

-

-

dB

Arus Bekalan

ICC

-

100

230

mA

Masa Kebangkitan/Kejatuhan(20%~80%)

tr/tf

-

-

150

ps

Purata Kuasa Output@TX_DISABLE

Po_dis

 

 

-45

dBm

Mata Optik Output

Mematuhi ITU-T G.957

Penerima:

Parameter

Simbol

Min.

tipikal

Maks.

Unit

Kadar Tarikh

B

-

2.5

-

Gb/s

Terima Sensitiviti*Nota3

Pmin

-

-

-18

dBm

Kuasa Input Maksimum

Pmaks

0

-

-

dBm

Pengesanan Isyarat Ambang-De-Tegaskan

SD

 

 

-20

dBm

Pengesanan Isyarat Ambang-Tegas

SA

-35

 

 

dBm

Histeresis

-

 

2.0

 

dB

Kerugian Pulangan

RL

12

-

-

dB

Arus Bekalan

ICC

-

60

120

mA

Panjang Gelombang Operasi

λc

1100

-

1620

nm

Antara Muka Output Penggera

LVTTL

Nota1: Diukur dengan gentian mod tunggal 9/125µm.
Nota2: Ditapis, diukur dengan pola ujian PRBS 2^23-1 @2.5Gbps.
Nota3: Diukur dengan ER=8.2dB, 2^23-1 pola data PRBS, BER≤1E-12.

Penilaian Maksimum Mutlak: (TC=25℃)

Parameter

Simbol

Min.

Maks.

Unit

Suhu Penyimpanan

TST

-40

+85

Suhu Operasi

X=1

TIP

0

+70

X=2

-40

+85

Voltan Masukan

TCC

0

+3.6

V

Persekitaran Operasi yang Disyorkan:

Parameter

Simbol

Min.

tipikal

Maks.

Unit

Voltan bekalan

VCC

+3.0

+3.3

+3.6

V

Suhu Operasi

X=1

TOP

0

-

+70

X=2

-40

-

+85

Ciri-ciri Masa

Parameter

Simbol

Min.

tipikal

Maks.

Unit

TX_DISABLE Masa Tegas

t_off

 

3

10

gunac

TX_DISABLE Meniadakan Masa

t_on   0.5 1 msec

Masa untuk Memulakan Sertakan Set Semula TX_FAULT

t_int   30 300 msec

TX_FAULT daripada Fault kepada Assertion

t_fault

 

20

100

gunac

TX_DISBEL Masa untuk Mula Tetapkan Semula

t_reset

10

   

gunac

Kehilangan Masa Penegasan Isyarat Penerima (Dimatikan ke Hidup)

Ta,RX_LOS

   

100

gunac

Kehilangan Masa Penegasan Isyarat Penerima (Hidup ke Mati)

Td,RX_LOS

   

100

gunac

Pematuhan Peraturan

Ciri Standard Prestasi
Nyahcas Elektrostatik(ESD) ke Pin Elektrik MIL-STD-883E

Kaedah 3015.7

Kelas 1(>500 V)
Nyahcas Elektrostatik(ESD)

Ke Bekas Dupleks

IEC61000-4-2 Kelas 2(>4000V)
Gangguan Elektromagnet (EMI) FCC Bahagian 15 Kelas B Serasi dengan piawaian
Kekebalan IEC61000-4-3 Serasi dengan piawaian
Keselamatan mata laser FDA21CFR1040.10dan1040.11

EN60950, EN (IEC) 60825-1,2

Serasi dengan produk laser Kelas I
Pengiktirafan Komponen UL dan CE Serasi dengan piawaian
ROHS ROHS6 Serasi dengan piawaian

  • Sebelumnya:
  • Seterusnya:

  • Tulis mesej anda di sini dan hantar kepada kami