2.5GBASE-BX SFP 1550nm-TX 1310nm-RX 10km Hi-Optel HWTR-48-253278233F modul

Penerangan Ringkas:

SDH/SONET

Aplikasi WDM

2x Saluran Gentian

Gigabit Ethernet

Pautan Optik Lain


Butiran Produk

Tag Produk

ciri-ciri

● Pakej Berbilang Sumber SFP dengan Bekas SC
● Sehingga 2.5Gb/s Pautan Data
● Sehingga 20km pada 9/125µm SMF
● Bekalan Kuasa +3.3V Tunggal
● Boleh Palam Panas
● Mematuhi ITU-T G.957
● Keselamatan Mata Direka untuk Memenuhi Kelas Laser1, Mematuhi IEC60825
● Mematuhi Bellcore TA-NWT-000983
● Mematuhi Spesifikasi SFP MSA
● Suhu Kes Operasi
Perindustrian:-40℃~+85℃
● Produk Mematuhi RoHS

2.5GBASE-BX SFP 1550nm-TX

Perihalan Pin

Pin

Simbol

Nama/Penerangan

Ruj

1

VEET

Tanah Pemancar (Lazim dengan Tanah Penerima)

1

2

TFAULT

Kerosakan Pemancar. Operasi biasa yang rendah, Petunjuk Kerosakan Tinggi

 

3

TDIS

Pemancar Disable.Output laser dinyahdayakan pada tinggi atau terbuka

2

4

MOD_DEF(2)

Definisi Modul 2.Barisan data untuk ID Bersiri

3

5

MOD_DEF(1)

Definisi Modul 1. Garis jam untuk ID Bersiri

3

6

MOD_DEF(0)

Definisi Modul 0. Dibumikan dalam moudle

3

7

Pilih Kadar

Tiada sambungan diperlukan

 

8

LOS

Kehilangan petunjuk Isyarat.Logik 0 menunjukkan operasi biasa.

4

9

VER

Tanah Penerima (Lazim dengan Tanah Pemancar)

1

10

VER

Tanah Penerima (Lazim dengan Tanah Pemancar)

1

11

VER

Tanah Penerima (Lazim dengan Tanah Pemancar)

1

12

RD-

Penerima Songsang DATA keluar.AC Digandingkan

 

13

RD+

Penerima Bukan terbalik DATA keluar.AC Digandingkan

 

14

VER

Tanah Penerima (Lazim dengan Tanah Pemancar)

1

15

VCCR

Bekalan Kuasa Penerima

 

16

VCCT

Bekalan Kuasa Pemancar

 

17

VEET

Tanah Pemancar (Lazim dengan Tanah Penerima)

1

18

TD+

Pemancar DATA tidak terbalik dalam.AC Digandingkan

 

19

TD-

Pemancar Terbalik DATA dalam.AC Digandingkan

 

20

VEET

Tanah Pemancar (Lazim dengan Tanah Penerima)

1

Nota:
1. Tanah litar diasingkan secara dalaman daripada tanah casis.
2. Output laser dilumpuhkan pada TDIS >2.0V atau terbuka, didayakan pada TDIS <0.8V.
3. Hendaklah ditarik ke atas dengan 4.7k – 10kohms pada papan hos kepada voltan antara 2.0V dan 3.6V.
MOD_DEF(0) menarik garisan rendah untuk menunjukkan modul dipalamkan.
4. LOS ialah keluaran pengumpul terbuka.Hendaklah ditarik ke atas dengan 4.7k – 10kohms pada papan hos kepada voltan antara 2.0V dan 3.6V.Logik 0 menunjukkan operasi biasa;logik 1 menunjukkan kehilangan isyarat.


  • Sebelumnya:
  • Seterusnya:

  • Tulis mesej anda di sini dan hantar kepada kami