2.5GBASE-SR 850nm 550m Hi-Optel HSFP-48-3832M-22F modul

Penerangan Ringkas:

STM-16

1x Saluran Gentian

SDH/SONET

Antara Muka Penghala/Pelayan

Pautan Optik Lain


Butiran Produk

Tag Produk

ciri-ciri

● Pakej Berbilang Sumber dengan Penyambung LC Dupleks
● Bekalan Kuasa +3.3V Tunggal
● Boleh Palam Panas
● Sehingga 2.5Gb/s Pautan Data
● Sehingga 550m pada 50/125µm MMF
Sehingga 300m pada 62.5/125µm MMF
● Keselamatan Mata Direka untuk Memenuhi Kelas Laser1, Mematuhi IEC60825
● Mematuhi Bellcore TA-NWT-000983
● Antara Muka Pemantauan Mematuhi SFF-8472
Suhu Kes Operasi
Standard(X=1):0℃~+70℃
Perindustrian(X=2):-40℃~+85℃
● Produk Mematuhi RoHS

2.5GBASE-SR

Aplikasi

● STM-16
● 1x Saluran Gentian
● SDH/SONET
● Antara Muka Penghala/Pelayan
● Pautan Optik Lain

Pemancar:

Parameter

Simbol

Min.

tipikal

Maks.

Unit

Kadar Data

B

-

2.5

-

Gb/s

Panjang Gelombang Tengah

λc

830

850

860

nm

Parameter

Simbol

Min.

tipikal

Maks.

Unit

Lebar Spektrum Keluaran(RMS)

△λ

-

-

0.85

nm

Kuasa Keluaran Purata*Nota1

Po

-9.5

-

-3

dBm

Nisbah Kepupusan*Nota2

ER

8.2

-

-

dB

Arus Bekalan

ICC

-

80

180

mA

Masa Bangkit dan Jatuh (20~80%)

Tr

-

 

0.15

ns

Purata Kuasa Output@TX_DISABLE

Po_dis

 

 

-45

dBm

Mata Optik Output

Mematuhi ITU-T G.957

Penerima:

Parameter

Simbol

Min.

tipikal

Maks.

Unit

Kadar Tarikh

B

-

2.5

-

Gb/s

Terima Sensitiviti*Nota3

Pmin

-

-

-17

dBm

Kuasa Input Maksimum

Pmaks

-3

-

-

dBm

Pengesanan Isyarat Ambang-De-Tegaskan

SD

 

 

-19

dBm

Pengesanan Isyarat Ambang-Tegas

SA

-35

 

 

dBm

Histeresis

-

 

2.0

 

dB

Arus Bekalan

ICC

-

60

120

mA

Panjang Gelombang Operasi

λc

770

-

860

nm

Antara Muka Output Penggera

LVTTL

Nota1: Diukur dengan gentian berbilang mod 62.5/125µm.
Nota2: Ditapis, diukur dengan pola ujian PRBS 2^23-1 @2.5Gbps.
Nota3: Diukur dengan ER=8.2dB, 2^23-1 pola data PRBS, BER≤1E-12.

Penilaian Maksimum Mutlak: (TC=25℃)

Parameter

Simbol

Min.

Maks.

Unit

Suhu Penyimpanan

TST

-40

+85

Suhu Operasi

X=1

TIP

0

+70

X=2

-40

+85

Voltan Masukan

TCC

0

+3.6

V

Persekitaran Operasi yang Disyorkan:

Parameter

Simbol

Min.

tipikal

Maks.

Unit

Voltan bekalan

VCC

+3.0

+3.3

+3.6

V

Suhu Operasi

X=1

TOP

0

-

+70

X=2

-40

-

+85


  • Sebelumnya:
  • Seterusnya:

  • Tulis mesej anda di sini dan hantar kepada kami