2.5GBASE-BX SFP 1310nm-TX 1550nm-RX 40km Hi-Optel HWTR-48-135278133F modul

Penerangan Ringkas:

SDH/SONET

Aplikasi WDM

2x Saluran Gentian

Gigabit Ethernet

Pautan Optik Lain


Butiran Produk

Tag Produk

ciri-ciri

● Pakej Berbilang Sumber SFP dengan Bekas LC
● Sehingga 2.5Gb/s Pautan Data
● Sehingga 40km pada 9/125µm SMF
● Bekalan Kuasa +3.3V Tunggal
● Boleh Palam Panas
● Mematuhi ITU-T G.957
● Keselamatan Mata Direka untuk Memenuhi Kelas Laser1, Mematuhi IEC60825
● Antara Muka Pemantauan Mematuhi SFF-8472
● Mematuhi Bellcore TA-NWT-000983
● Suhu Kes Operasi
Standard(X=1):0℃~+70℃
Perindustrian(X=2):-40℃~+85℃
● Produk Mematuhi RoHS

2.5GBASE-BX SFP 1310nm-TX

Spesifikasi

Ciri-ciri Elektrik dan Optik: (Keadaan: Ta=TOP)

Parameter

Simbol

Min.

tipikal

Maks.

Unit

Volt Input Berbeza Pemancar

+/-TX_DAT

200

 

2400

mV ms

Arus Bekalan

ICC

 

160

350

mA

Tx_Disable Voltan Input – Rendah

VIL

0

 

0.8

V

Tx_Disable Voltan Input – Tinggi

VIH

2.0

 

Vcc

V

Tx_Fault Voltan Keluaran – Rendah

VOL

0

 

0.8

V

Tx_Fault Voltan Keluaran – Tinggi

VOH

2.0

 

Vcc

V

Volt Keluaran Pembezaan Penerima

+/-RX_DAT

400

 

1400

mV ms

Voltan Keluaran Rx_LOS- Rendah

VOL

0

 

0.8

V

Voltan Keluaran Rx_LOS- Tinggi

VOH

2.0

 

Vcc

V

Pemancar:

Parameter

Simbol

Min.

tipikal

Maks.

Unit

Kadar Data

B

-

2.5

-

Gb/s

Panjang Gelombang Tengah

λc

1300

1310

1320

nm

Parameter

Simbol

Min.

tipikal

Maks.

Unit

Lebar Spektrum Keluaran

△λ(-20dB)

-

-

1

nm

Nisbah Penindasan Mod Sisi

SMSR

30

   

dB

Kuasa Keluaran Purata*Nota1

Po

-2

-

3

dBm

Nisbah Kepupusan*Nota2

ER

8.2

-

-

dB

Arus Bekalan

ICC

-

100

230

mA

Masa Bangkit dan Jatuh (20~80%)

Tr/Tf

-

 

0.18

ns

Purata Kuasa Output@TX_DISABLE

Po_dis

   

-45

dBm

Mata Optik Output

Mematuhi ITU-T.957

Penerima:

Parameter

Simbol

Min.

tipikal

Maks.

Unit

Kadar Tarikh

B

-

2.5

-

Gb/s

Terima Sensitiviti*Nota3

Pmin

-

-

-27

dBm

Kuasa Input Maksimum

Pmaks

-2

-

-

dBm

Pengesanan Isyarat Ambang-De-Tegaskan

SD

 

 

-29

dBm

Pengesanan Isyarat Ambang-Tegas

SA

-40

 

 

dBm

Histeresis

-

 

2.0

 

dB

Refleksi

-

-

-

-27

dB

Penalti Laluan Optik*Note4

RRJP

-

-

1

dB

Arus Bekalan

ICC

-

60

120

mA

Panjang Gelombang Operasi

λc

1530

-

1570

nm

Antara Muka Output Penggera

LVTTL

Nota1: Diukur dengan gentian mod tunggal 9/125µm.
Nota2: Ditapis, diukur dengan pola ujian PRBS 2^23-1 @2.5Gbps
Nota3: Diukur dengan ER=8.2dB, 2^23-1 pola data PRBS, BER≤1E-12.
Nota4: Diukur dengan ER=8.2dB, 2^23-1 pola data PRBS @2.5Gbps, G.652 SMF, BER≤1E-12.


  • Sebelumnya:
  • Seterusnya:

  • Tulis mesej anda di sini dan hantar kepada kami