100GBASE-CWDM4 QSFP28 1310nm 2km Hi-Optel modul HQSFP28-6C2

Penerangan Ringkas:

Modul QSFP28 CWDM4 ialah modul transceiver optikal 100Gb/s untuk aplikasi komunikasi optik bersiri.Reka bentuk ini mematuhi piawaian IEEE P802.3bm, dan jarak penghantaran sehingga 2Km pada G.652 SMF.Fungsi diagnostik digital tersedia melalui antara muka I2C seperti yang ditentukan oleh SFF-8436 QSFP+ MSA.


Butiran Produk

Tag Produk

Penerangan

Produk ini ialah modul transceiver 100Gb/s yang direka untuk aplikasi komunikasi optik yang mematuhi piawaian IEEE P802.3bm.Modul ini menukar 4 saluran input data elektrik 25Gb/s kepada 4 saluran isyarat optik CWDM dan kemudian memultiplekskannya ke dalam satu saluran untuk penghantaran optik 100Gb/s.Sebaliknya pada bahagian penerima, modul menyahmultipleks input optik 100Gb/s ke dalam 4 saluran isyarat optik CWDM dan kemudian menukarnya kepada 4 saluran keluaran data elektrik.

ciri-ciri

● Modul transceiver dupleks penuh empat saluran
● Faktor bentuk QSFP28 boleh pasang panas
● 4 x 25Gb/s CWDM pemancar dan penerima PIN/TIA
● PIN ROSA 4 saluran
● Kadar data penghantaran sehingga 25Gbps setiap saluran
● Panjang pautan maksimum 2Km pada G652 SMF
● Pelesapan Kuasa Maksimum <3.5W
● Bekas LC dupleks
● Bekalan kuasa +3.3V Tunggal beroperasi
● Fungsi diagnostik digital terbina dalam
● Suhu Kes Operasi: 0℃~+70℃
● mematuhi RoHS-6 (tanpa plumbum)

Aplikasi

● 100G Ethernet
● Pautan Optik Lain

Standard

● Mematuhi 100G Ethernet IEEE802.3bm
● Mematuhi QSFP28 MSA.
● Mematuhi SFF-8436 QSFP+ MSA


  • Sebelumnya:
  • Seterusnya:

  • Tulis mesej anda di sini dan hantar kepada kami